„Myszka Miki” w „Kotkach”

1 czerwca to szczególny dzień dla wszystkich dzieci. Ogromną niespodziankę sprawił nam w tym dniu- niecodzienny gość- Myszka Miki. To właśnie z nią dzieci bawiły się i tańczyły w rytm wesołej muzyki. Atrakcją były zabawy z gumą, tunelem animacyjnym oraz szaleństwo w bańkach mydlanych. „Kotki” miały również możliwość zobaczyć, jak modeluje się kolorowe baloniki i tworzy z nich różnego rodzaju kształty. Dzieci zabrały ze sobą do domu – balonowe szable, kwiatki, serca i pieski. Ten wyjątkowy dzień „Kotki” zapamiętają na długo.