DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE ,,MOTYLKÓW”

W Dzień Dziecka wielką niespodzianką dla ,,Motylków” było spotkanie z Myszką Miki. Atrakcje tego dnia to: tańce z Myszką Miki w rytm dziecięcych przebojów, zabawy z gumą i tunelem animacyjnym. Następnie ,,Motylki” miały okazję zobaczyć pokaz balonów do modelowania i każdy otrzymał po jednym balonie. Spotkanie zakończyło się pokazem baniek mydlanych , które unosiły się wysoko ponad głowy przedszkolaków. Ten dzień ,,Motylki” zapamiętają szczególnie, spędzili Dzień Dziecka w miłej i radosnej atmosferze.