DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE „SKRZATY”

1 czerwca w grupie „Skrzaty” był dniem pełnym wrażeń. Rankiem Panie wraz z Rodzicami dekorowały salę balonami, aby w tym szczególnym dniu było w niej wyjątkowo kolorowo. Po śniadaniu odbyło się  prawdziwe przyjęcie z wieloma pysznościami, na którym dzięki zaangażowaniu Rodziców niczego nie zabrakło. Dzieci otrzymały również podarunki w postaci kolorowych piłeczek, które sprawiły im wiele radości. Prawdziwa zabawa zaczęła się jednak , kiedy w sali przedszkolaków pojawiły się  Myszki Miki i Minnie. Dzieci z zaskoczeniem, a zarazem ogromną  radością przywitały przybyłych gości, chętnie uczestnicząc we wspólnej zabawie. Atrakcją było również malowanie buzi. Dzień upłynął na wspólnej zabawie, przy wesołej muzyce.  Do domu „Skrzaty” zabrały ze sobą piłeczki, słodycze i miłe wspomnienia. Dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w  organizacją  tego wyjątkowego dnia.