UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY W GRUPIE ,,MOTYLKÓW”

Witajcie nam goście, witajcie nam mili. Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli. Dzisiaj obchodzimy Dzień Mamy. Będą pocałunki, życzenia i kwiaty”. 28.05.2015 roku ,,MOTYLKI” przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Przedszkolaki ubrane w stroje, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na koniec dzieci zaśpiewały wszystkim mamom "Sto lat". Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku.