ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE ,,MOTYLKÓW”

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne. 22 maja ,,MOTYLKI” bawiły się ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Dzielne ,,Motylki” wspaniale dzieliły swoje imiona na sylaby, potrafiły odszukać swoją wizytówkę rozwiązywały zagadki słuchowe, przeliczały tulipany dla Mamy według koloru. Potrafiły ułożyć tulipany w doniczkach i przeliczyć. Nad wszystkim czuwali rodzice, którzy z uwagą śledzili poczynania swoich dzieci.