„SKRZATY” DLA MAMY I TATY

21 maja w grupie „Skrzaty” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty na którą tłumnie przybyli zaproszeni goście, czyli  Rodzice.  Na samym początku maluszki zaprezentowały inscenizację muzyczno-ruchową, w której dziewczynki wcieliły się w rolę myszek, a chłopcy w rolę  kotków. Następnie przedszkolaki  zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wiersze o mamie i tacie. Na koniec dzieci złożyły swoim Rodzicom życzenia obdarowując Mamusie papierowymi kwiatami, a Tatusiów serduszkami z masy solnej. Wszystkiemu towarzyszyło wiele emocji od śmiechu po łzy wzruszenia. W miłej atmosferze przy kawie i ciastach Rodzice wspólnie świętowali. Bardzo serdecznie dziękujemy  Rodzicom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji uroczystości.