„Śmieszki” robią prezent techniką decupage

15 maja „Śmieszki” zaprosiły na zajęcie mamę Wiktorii, panią Ewę Grabowską, która poprowadziła zajęcia techniką decupageu. Pani Ewa pomalowała przeźroczyste butelki białą farbą acrylową i po wyschnięciu przyniosła je do przedszkola. Ponieważ praca była dla dzieci mozolna i trudna, pracowały tylko przy jednym stoliku, żeby można je było na bieżąco monitorować . Z jednej cieniutkiej warstwy serwetek wycinały wybrany przez siebie wzór a następnie rozwodnionym klejem przyklejały na butelkę. Niestety, praca była tak zajmująca, że zapomnieliśmy zrobić zdęcia podczas zajęć. Mamy tylko te, które prezentujemy poniżej.

Dziękujemy pani Ewie Grabowskiej za ciekawe i pomysłowe zajęcia oraz poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, ze to nie ostatnie zajęcia w „Śmieszkach” z jej udziałem.