„ŚMIESZKI” ROBIĄ KOTKI Z GLINY

W miniony czwartek 16 kwietnia 2015 r. po raz kolejny „Śmieszki” odwiedziła pani Ola, przynosząc dużą porcję gliny. Po założeniu fartuszków przedszkolaki prowadziły rozmowy na temat czworonożnych przyjaciół, m.in. kotków. Potem pani Ola pokazała jak ulepić z dwóch kulek ślicznego kotka. Z glinianego wałeczka wyczarowała ogonek a wykałaczką zrobiła kotkowi oczka, pyszczek, wąsiki i sierść. Teraz swoich sił spróbowały dzieci. A jakie były efekty, zobaczcie sami na poniższych zdjęciach. Kocie rodzinki są śliczne, prawda?