SPOTKANIE WIELKANOCNE W GRUPIE „ŚMIESZKI”

27 marca w grupie „Śmieszki” odbyło się wielkanocne spotkanie z rodzicami. Dzieci powitały rodziców w zabawnych przebraniach kurek i kogucików. Kiedy już wszyscy byli w komplecie przedszkolaki przedstawiły swój wielkanocny program. Były tańce, piosenki, wierszyki i zabawy integracyjne. Za udane występy „Śmieszki” zebrały zasłużone brawa. Następnym punktem programu było wykonanie wspólnie z rodzicami wielkanocnego baranka z gotowych elementów. Wszystkie baranki znalazły miejsce na przedszkolnej wystawie a w ostatni dzień przed przerwą świąteczną zabrane do domu. Za owocną pracę i rodzicom, i dzieciom należała się nagroda. Były nią świąteczne baby upieczone przez mamy z grupy a dla dzieci pyszne, czekoladowe jajeczka. Rodzice rozmawiali, popijając kawę i herbatę a dzieci bawiły się wesoło, gasząc pragnienie soczkiem. Nikomu się nie spieszyło, nikt z dzieci nie chciał iść do domu, chociaż pracy dużo a święta za pasem.