DNI OTWARTE W NASZEJ AKADEMII

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu zarówno dziecka, jaki i jego rodziców, dlatego co roku marcową porą nasze przedszkole otwiera swoje drzwi i zaprasza przyszłych przedszkolaków oraz ich opiekunów do wspólnej integracji i zabawy. Tegoroczne dni otwarte odbyły się 11 i 12 marca. Już od rana w akademii panowało niecodzienne poruszenie w oczekiwaniu na gości, którzy licznie przybyli punktualnie o godzinie 10:00. Zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców była to wspaniała okazja do zapoznania się z budynkiem oraz pracownikami placówki. Dzieciaki miały możliwość poczuć się przez chwilę przedszkolakami bawiąc się w gronie rówieśników oraz biorąc udział w zajęciach organizowanych przez nauczycielki. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy oraz uzyskać fachowe odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia we wrześniu!