PROGRAM OGÓLNOPOLSKI MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!

Nasze przedszkole uczestniczy w 7 edycji programu Mamo, Tato, wolę wodę!, który prowadzony jest przez Żywiec Zdrój przy wsparciu Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Czas realizacji to 3.11.2014 do 30.06.2015 r. Przedszkolaki otrzymują cenną wiedzę na temat prawidłowych nawyków żywieniowych i roli wody w przyrodzie.

W okresie od stycznia do marca dzieci uczestniczyły w zajęciach poświęconych ochronie wody, jej oszczędzaniu oraz utrwalaniu pozytywnego nawyku picia wody. Wysłuchały ciekawych opowiadań Zdrojka oraz wykonały prace plastyczne pt. Krystalicznie czysta woda – techniką wydzieranki.