„Mali Ekolodzy”

W ramach realizacji tematyki tygodnia „Mali ekolodzy”- dzieci z grupy „Kotki” zapoznały się między innymi z rodzajami i koniecznością segregowania śmieci. Zrozumiały jak ważna jest potrzeba ich ograniczenia i możliwość ponownego  przetwarzania czyli recykling. Dnia 26 lutego „mali ekolodzy”- wykonali wspaniałe prace z przyniesionych do przedszkola- odpadów. Kubeczki, zakrętki, worki, słomki itp. potrzebne nam były do stworzenia ciekawych ludzików i robotów. Po tak interesujących zajęciach z zakresu ekologii, dzieci  proponują wszystkim „Dobre rady na odpady”.