REKRUTACJA 2015/2016 - INFORMACJE

Dyrekcja Przedszkola Publicznego nr 3 im Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie informuje,że od 09.03. do 31.03.2015r w sekretariacie  placówki można składać wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2015/2016.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola zobowiązani są do złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce w roku szkolnym 2015/2016. Deklaracje należy składać w sekretariacie w terminie od 23.02. do 27.02. 2015r.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola oraz deklaracje o kontynuacji
wychowania przedszkolnego można pobrać w zakładce: „Informacje dotyczące rekrutacji”.