SWIĄTECZNE SPOTKANIE W GRUPIE SKRZATY

Grudniowe spotkanie integracyjne w grupie „Skrzaty” miało świąteczny i wyjątkowy charakter, ponieważ maluszki przygotowały dla swoich rodziców krótki program artystyczny. Dzieci mimo, że po raz pierwszy wystąpiły przed tak dużą publicznością to zaprezentowały się wspaniale i bardzo odważnie. „Skrzaty” dla swoich rodziców zagrały na instrumentach kolędę: „Przybieżeli do Betlejem” , zaśpiewały piosenkę w języku angielskim: „Twinkle, twinkle little star” oraz piosenkę: „Choinka przedszkolaków”. Po występie dzieci wręczyły swoim rodzicom choinki z życzeniami, a panie zaprosiły wszystkich do wspólnego wykonania ozdób choinkowych oraz udekorowania grupowej choinki. Przy dźwiękach kolęd i wspólnym dekorowaniu świątecznego drzewka można było poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wspólnymi rozmowami, przy których szybko upłynął nam czas, a przepięknie udekorowane drzewko zagościło w sali „Skrzatów”. Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy Wam za przybycie, aktywny udział w spotkaniu oraz pomoc przy organizacji imprezy. Radosnych Świąt!