ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE MOTYLKÓW

28 listopada 2014 roku w grupie Motylków odbyło się zajęcie otwarte. Rodzice mieli możliwość uczestniczenia w zajęciu na temat ,,Szaruga jesienna". Dzieci chetnie odpowiadały na zadawane im pytania, recytowały wierszyk o deszczyku, ruchem inscenizowały piosenkę,, Deszczyk pada". Następnie wspólnie z rodzicami bawiliśmy się w zabawę ,,Deszczyk". Na koniec dzieci ozdabiały parasolki według własnej inwencji twórczej. Rodzice zwiedzili nowa cześć przedszkola i razem z dziećmi ogladali i bawili się nowymi zabawkami w naszej sali.