„KOTKI” NA KOPALNI

Dnia 29 XI grupa „Kotki” zwiedzała Kopalnię KWK „Marcel”. Po terenie kopalni oprowadzał nas tato Fryderyki- Pan Marcin Jeszka- opowiadając o ciężkiej pracy górnika. Przedszkolaki zobaczyły niektóre obiekty powierzchniowe takie jak: cechownię, łaźnię, lampownię, kopalnianą stację ratownictwa i wiele innych ciekawych miejsc. Na zakończenie zwiedzania, dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Grupa „Kotki” wraz z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękuje Panu Marcinowi i wszystkim pracownikom Kopalni za pouczającą wycieczkę.