LISTOPADOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNE W GRUPIE „SKRZATY”

W czwartek 20 listopada w grupie 3-latków odbyło się kolejne spotkanie integracyjne. Późnym popołudniem, kiedy na dworze było już ciemno nasze „Skrzaty”, chociaż troszkę zmęczone powróciły do przedszkola wraz ze swoimi rodzicami. Tym razem maluszki zaprezentowały swoje ulubione piosenki, tańce, wiersze i zabawy, których nauczyły się w przedszkolu od ostatniego spotkania.  Rodzice chętnie uczestniczyli w tańcach, grupowym śpiewie i zabawach sprawiając tym samym wiele radości swoim dzieciom. Po odprężających masażykach nadszedł czas na słodki poczęstunek, który przygotowały dla nas mamy. Częstując się przepysznym ciastem można było spokojnie porozmawiać i lepiej się poznać. Dzieciom stworzyło to okazję do swobodnej zabawy w grupie rówieśników.  W miłej atmosferze szybko upłynął nam czas i trzeba było wracać do domu. Ale już za miesiąc kolejne spotkanie. :)