STRAŻNICY MIEJSCY Z WIZYTĄ U „SKRZATÓW” I „GWIAZDECZEK”

W minionym tygodniu WIZYTĄ U SKRZATÓW I GWIAZDECZEK" grupy maluszków poznawały pojazdy specjalistyczne oraz pracujących w nich ludzi. W związku z tym w przedszkolu pojwiali się różni goście. We wtorek 18.11. odwiedzili nas Panowie Krzysztof i Mieczysław ze Straży Miejskiej w Radlinie. Strażnicy wyjaśnili przedszkolakom na czym polega ich praca. Dzieci miały również możliwość zapoznania się z ubiorem oraz rekwizytami strażnika miejskiego. Najbardziej jednak dzieciakom spodobał się „lizak” dlatego też, wraz z Panami strażnikami bardzo chętnie bawiły się w: „kierowanie ruchem drogowym”.  Na koniec strażnicy przypomnieli o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach i obdarowali najmłodszych odblaskowymi  znaczkami. Każda grupa otrzymała także grę edukacyjną. Przedszkolaki podziękowały gościom za ciekawe zajęcia, a panie w dowód uznania wręczyły podziękowania.
Drodzy Panowie Strażnicy, jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie za  współpracę z przedszkolem.