"GWIAZDECZKI" ŚPIEWAJĄ I TAŃCZĄ Z RODZICAMI

W środę, 19 listopada Gwiazdeczki zaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania piosenek i tańców, które dzieci nauczyły się w przedszkolu. Na wstępie odśpiewały grupowy hymn "Gwiazdka" i znanego "Przedszkolaczka". Następnie zatańczyły do utworu "Kasztanek" oraz "Krasnoludki". Kolejno pokazały jak pięknie potrafią czarować i bawić się w znaną zabawę "Duchy". Na zakończenie spotkania zaprosiły rodziców do wspólnych tańców. Wszystkim bardzo podobała się zabawa, dziękujemy za obecność.