Rybki obchodzą Halloween

W ostatnim tygodniu października myśli wszystkich zwracają się ku wieczności.
Dzieje się tak we wszystkich kulturach, choć każda wyraża to w inny sposób.  Grupa Rybki z PP 3 w Radlinie  skupiła się na tradycji anglosaskiej i 31 października urządziła obchody Halloween. W przedszkolnej sali pojawiły się różne zjawy, stwory , czarownice i inne potwory.  Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością w przygotowaniu przebrań. W czasie popołudniowego szaleństwa ekscytującym punktem programu były zabawy i konkursy. Odbył się konkurs z rolkami papieru toaletowego. Konkurencja polegała na owinięciu rolką papieru kolegi bądź koleżanki tworząc mumię. Zespół, który jako pierwszy owinął mumię - wygrywał. Nie zabrakło zabawy w limbo -  konkurencji polegającej na przejściu w stroju Halloween pod „kijem samobijem” bez naruszenia stroju czy zrzucenia kija. Dzieci wraz z rodzicami  stworzyły również Wielką Księgę Czarów. Całość imprezy przebiegała w radosnej i miłej atmosferze. Dzieci opuszczały przedszkole pełne wrażeń .