DZIEŃ NAUCZYCIELA W „ŚMIESZKACH”

14 października nauczyciele i pracownicy przedszkola obchodzili swoje święto. W grupie„ Śmieszków”  ten dzień był obchodzony bardzo nietypowo. Do południa w sali pojawiły się panie z Rady Rodziców z tajemniczą paczką. Po rozpakowaniu okazało się, że to tort z napisem „W Dniu Nauczyciela – „Śmieszki”. Radości i emocjom z tym związanym nie było końca. Dzieci zaśpiewały „100” lat i złożyły  wychowawczyniom i personelowi życzenia. A potem odbyła się uczta – zajadanie tortu…Ale był pyyyyszny!!! Szkoda, że nie mogliście skosztować.