PRZEDSZKOLAKI W TĘŻNI

Wykorzystując piękno złotej polskiej jesieni przedszkolaki z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do nowo wybudowanej tężni. Oglądały teren wokół tężni, kosztowały krystaliczną wodę ze źródełka oraz wdychały zdrową solankę. A w ramach zabawy łapały kropelki pryskającej wody. Idąc do tężni łatwo schodzi się w dół, ale droga powrotna wcale nie jest łatwa, bo przed nami do pokonania duże wzniesienie. Potem jeszcze spacer ulicą Stalmacha, odpoczynek na placu zabaw na Osiedlu Findera i powrót do przedszkola. Jeżeli pogoda dopisze taką wycieczkę znowu powtórzymy.