„SKRZATY” BAWIĄ SIĘ I INTEGRUJĄ .

W czwartkowe popołudnie (09.10.) „Skrzaty” powróciły do przedszkola wraz ze swoimi rodzicami, by razem bawić się, wzajemnie poznawać i integrować. Głównym celem spotkania było uświadomienie maluszkom, że ich rodzice stanowią bardzo ważną część naszej grupy, potrafią bawić się w przedszkolu i czerpać radość z pobytu w nim.  Rodzice mieli okazję poznać zabawy, w które bawią się ich dzieci, a także nawiązać bliższy kontakt z innymi rodzicami. Wspólne zabawy dały wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek.