DZIEŃ CHŁOPCA u "Promyczków"

30 września ,z samego rana , Promyczki wybrały się do Figloraju w Rybniku. Wycieczka zorganizowana została przez naszych rodziców z okazji Dnia Chłopca.Dziewczynki też oczywiście pojechały, bo bez nich nie byłoby zabawy!Pojechaliśmy autobusem komunikacji miejskiej (razem z dwiema klasami gimnazjalistów).Kiedy przyszliśmy do Figloraju-wszyscy tam już na nas czekali. Zabawa była przednia-nawet nie zauważyliśmy kiedy upłynął czas i trzeba było wracać. Dziewczynki zaśpiewały chłopakom Sto lat, zjedliśmy pyszne wafelki i z Placu Wolności powróciliśmy autobusem do przedszkola. Będąc cały czas w ruchu strasznie zgłodnieliśmy, więc obiadek w przedszkolu baaaardzo nam smakował. Chłopaki-STO LAT!