„ŚMIESZKI” ŚWIĘTUJĄ „DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

20 września w grupie „Śmieszki” świętowaliśmy „Dzień Pieczonego Ziemniaka” i obchodzony właśnie w tym dniu „Dzień Przedszkolaka”. Pogoda dopisała, humory też, a atrakcjom i uciechom nie było końca. Większość przyszła całymi rodzinami, przynosząc przeróżne smakołyki od ciast po słodycze i sałatki. Na specjalnie przygotowanych, zaostrzonych na końcu  patykach dzieci same  piekły sobie kiełbaski, a kiedy zabrakło cierpliwości, patyki przejmowali rodzice. Kto był „leniuszkiem” jadł kiełbasę z grilla. A na deser – ziemniaki z ogniska. Pyyyycha!!!! Odchodząc, każdy „Śmieszek” otrzymał dyplom za świetną zabawę i udział w „Święcie Pieczonego Ziemniaka”.

Składamy serdeczne podziękowania rodzinie Izuni, która włożyła wiele pracy w przygotowanie tej imprezy. Mamy nadzieję, że powtórzymy ją znowu za rok.