RYBKI ROBIĄ BRELOCZKI NA WARSZTATACH MANUALNO - KREATYWNYCH

Dnia 24.09.2014 r. ok. godziny 1000  przedszkolaki z grupy RYBKI udały się do Biblioteki Publicznej w Radlinie, aby uczestniczyć w warsztatach manualno - kreatywnych. Warsztaty poprowadziła przesympatyczna Pani Tatiana, która pokazała, jak można przy pomocy kolorowych, ozdobnych sznureczków i koralików wykonać dla siebie lub bliskich breloczki. Dzieci bardzo miło spędziły czas, łącząc przyjemne z pożytecznym. Własnoręcznie wykonane i udekorowane breloczki dzieci zabrały do domu, jak również zapowiedziały kolejne wizyty w Bibliotece.