„ŚMIESZKI” I „MYSZKI” W OGRODZIE PAŃSTWA GRABOWSKICH

Upalne dni najlepiej spędzić w zacienionym ogrodzie na pachnącej trawie. Taką możliwość stworzyli naszym dzieciakom Państwo Grabowscy, którzy zaprosili grupy swoich córek do przydomowego ogrodu udostępniając dla licznej gromadki wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z trampoliny, drewnianego domku z zjeżdżalnią, piaskownicy, huśtawek, piłek lub poleżeć na kocu w cieniu drzew. Oczywiście dla naszych milusińskich czekał również poczęstunek i pyszny kompot, który ugotowała Babcia Emilki i Wiktorii. Było bardzo wesoło i przyjemnie, szkoda, że trzeba było wracać do przedszkola na obiad. Państwu Ewie i Krzysztofowi za gościnność, otwartość i życzliwość serdecznie dziękujemy.