MYSZKI Z WIZYTĄ W SZKOLE

W czwartkowy poranek (05.06.) zaraz po śniadaniu, dzieci z grupy „Myszki” wybrały się z wizytą do Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie. To była ważna i oczekiwana przez dzieci wizyta, ponieważ od września cała grupa rozpocznie naukę w klasie pierwszej, jako 6-latki. Dzieci mogły zapoznać się z budynkiem i obejściem szkolnym, usiąść w szkolnych ławkach oraz wziąć udział w lekcji, którą przygotowała Pani Ewa Dudek- wychowawczyni klasy III. Nasze starszaki z uśmiechem powróciły do przedszkola deklarując, że od września chętnie zostaną pierwszakami.