MYSZKI W GIMNAZJUM

Poniedziałkowy poranek (02.06.) był dniem niezwykłym. Oprócz życzeń i słodyczy z okazji minionego Dnia Dziecka, 5-latki otrzymały niecodzienne zaproszenie na lekcję do Gimnazjum w Radlinie. Tą ciekawą propozycję złożyła przedszkolakom mama Pawełka. Pani Ewa, jest nauczycielem matematyki w Gimnazjum i zaprosiła dzieci na swoją lekcję. Przedszkolaki, były bardzo podekscytowane i z ochotą udały się na do szkoły. W Gimnazjum dzieci miały okazję usłyszeć dzwonek oraz zasiąść w prawdziwych szkolnych ławkach. Pani Ewa zapoznała dzieci z starszymi kolegami oraz pracą nauczyciela i pracownią matematyczną, a następnie przeprowadziła dla naszych starszaków prawdziwą lekcję matematyki. Oczywiście poziom lekcji Pani Ewa dostosowała do umiejętności i potrzeb rozwojowych swoich niecodziennych uczniów. Dzieci poznały także technikę orgiami i wspólnie z starszymi koleżankami i kolegami wykonały zabawną „smoczą paszczę”. Gimnazjaliści wykazali się ogromną troską i zaangażowaniem w pomoc i opiekę nad młodszymi kolegami. Przedszkolaki, jeszcze długo wspominać będą tą niecodzienną wizytę, za którą uczniom Gimnazjum, a przede wszystkim Pani Ewie Flis serdecznie dziękujemy!!!