MOTYLKI W BAJKOWEJ KRAINIE W RYBNIKU

06.06.2014r. Motylki wzięły udział w wycieczce do Bajkowej Krainy. Znajduje się ona w Rybniku na terenie Rodzinnego Parku Atrakcji, w dzielnicy Kamień - jest to fajna atrakcja dla dzieci z postaciami z bajek. Spotkaliśmy tam wielu bohaterów bajek, wierszy i legend : Kota w Butach, Szewczyka Dratewkę, Jasia i Małgosię , przywitaliśmy się z Babą Jagą, zajrzeliśmy do chaty z piernika .Korzystaliśmy też z innych atrakcji takich jak: bajkowa łódź piracka, kolejka - Brzydkie Kaczątko. Dzieciom wiele atrakcji sprawił przejazd kolejką Kulig. Zwiedziliśmy również Dino Park, z ruchomymi i wydającymi odgłosy dinozaurami. Wśród nich spacerowały żywe zwierzęta hodowlane. Dzieci były zadowolone z pobytu w Rodzinnym Parku Atrakcji, pogoda nam dopisała.