WIĘTO RODZINY W GRUPIE SŁONECZKA

W poniedziałek 2 czerwca w grupie Słoneczka odbył się uroczysty Dzień Mamy i Taty. Dzieci aby wyrazić miłość jaką darzą swoich rodziców przedstawiły program artystyczny. Powitały przybyłych gości swoim ulubionym utworem muzycznym. Zaprezentowały długie, piękne i niezwykłe wiersze, śpiewały piosenki o ukochanych rodzicach. Numerem popisowym był rap dla Taty, dzieci ubrane w czapki z daszkiem poruszały się jak prawdziwi raperzy. Na koniec zagrały na instrumentach muzycznych i zatańczyły taniec Country. Po rozdaniu własnoręcznie wykonanych kwiatów i odśpiewaniu sto lat wszyscy zasiedli do stołu, aby delektować się przysmakami. Wspólnie z rodzeństwem i rodzicami zajadali ciasta, babeczki i inne pyszności. Dziękujemy bardzo i życzmy wszystkiego dobrego.