Warsztaty literacko – artystyczne "Kosmos" w grupie PROMYCZKI

21.05.2014 r. o godzinie 16.00 w PP 3 w grupie PROMYCZKI odbyły się kolejne warsztaty artystyczno – literackie Poznaję sztukę plastyczną i sam jestem artystą. Tym razem dzieci odkrywały kosmos. Za pomocą aplikacji interaktywnej Wędrówka po układzie słonecznym miały możliwość zobaczenia planet oraz innych zjawisk, które mają miejsce w przestrzeni kosmicznej. Dzieci wzbogaciły zasób słownictwa o nazwy: planeta, wszechświat, księżyc, gwiazda, Słońce, kosmonauta oraz poznały nową technikę plastyczną – wykonały Pryskany obrazek kosmosu.