DZIEŃ MAMY U MOTYLKÓW

Wiele pięknych kwiatów znamy: tulipanów, róż i bzów. My dla naszych Mam dziś mamy najpiękniejsze kwiaty słów: Słowo miłość - za ich troski. Słowo wdzięczność - za ich trud. Dar to skromny - dar dziecięcy, wyśpiewany z serc jak z nut. Każda okazja jest dobra, by się spotkać i wspólnie spędzić czas, ale 21 maja (środa) był dniem szczególnym, magicznym – takim , w którym MOTYLKI słowem, piosenką i tańcem pragnęły wyrazić swoją miłość i wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce swoim Mamusiom, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności i wiadomości.