RYBKI W LINOPARKU

Dnia 23 maja grupa Rybki wzięła udział w wycieczce autobusem miejskim do Linoparku. Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas wycieczki i pobytu w parku oraz przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. W czasie dwu i półgodzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych, każdy z nas spalił mnóstwo kalorii. Zabawa w zaciszu lasu sprawiła dzieciom ogromną frajdę. Pełni niesamowitych wrażeń wsiedliśmy do autobusu i wróciliśmy na obiad, który zjedliśmy z wielkim apetytem.