MYSZKI WYSTĘPUJĄ DLA SWOICH RODZICÓW

„Wiele kwiatów pięknych znamy tulipanów, róż i bzów. Dla rodziców naszych mamy, najpiękniejsze kwiaty słów. Słowo miłość – za wasze troski. Słowo wdzięczność – za wasz trud. Dar to skromny – dar od dzieci, wyśpiewany z serc jak z nut…” Takie i inne miłe słowa usłyszeli Rodzice z ust swych pociech na uroczystości z okazji „Święta Rodziny” , które odbyło się w czwartkowe popołudnie (22.05) w grupie Myszki. Dzieci w podziękowaniu za trud wychowania przygotowały dla swych Rodziców występ, na którym prezentowały nie tylko wiersze, ale również piosenki, tańce (polonez, kankan) oraz grę na instrumentach (dzwonki, trójkąty). Po występie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Rodzice oprócz życzeń zostali obdarowani laurkami i zaproszeni do wspólnej zabawy.