MYSZKI SZALEJĄ W ZOOLANDII

W środowe popołudnie (14.05.) Myszki wraz z rodzicami spotkały się w Zoolandii w Wodzisławiu Śląskim. Kiedy już wszyscy dotarli na miejsce rozpoczęła się wspaniała i szalona zabawa. Wspinaczki, zjeżdżalnie, piłeczkowe baseny i różne skakańce, pozwoliły dzieciakom na spożytkowanie nadmiaru energii i zacieśnienie więzi koleżeńskich. Oczywiście wszystko pod bacznym okiem rodziców, którzy integrowali się w swoim towarzystwie przy kawie. Dwugodzinny pobyt naszych milusińskich został opłacony z pieniążków, które grupa wygrała w Radlińskim Festiwalu Najmłodszych „Mała Poleczka 2014”. Dwie godziny dobrej zabawy szybko minęły i dzieci mimo, iż zmęczone niechętnie opuszczały plac zabaw. Pozostały miłe wspomnienia, no i zdjęcia.