WARSZTATY LITERACKO – ARTYSTYCZNE GRUPA "PROMYCZKI"

14.05.2014 r o godzinie 1600 w grupie PROMYCZKI odbyły się warsztaty literacko – artystyczne Poznaję sztukę plastyczną i sam jestem artystą. Dzieci wraz z rodzicami wykonały makietę Jurajskiego parku. Dzięki tym warsztatom dzieci zdobyły wiedzę na temat życia i cech charakterystycznych dinozaurów, wzbogaciły zasób słownictwa o nazwy prehistorycznych zwierząt jak: tyranozaur, owiraptor, deinonych, stegozaur, czy diplodok. Wszyscy tworzący makietę wykazali się ogromną pomysłowością oraz umiejętnie wyrazili w formie przestrzennej wiedzę na temat środowiska życia dinozaurów.