MIESZKAMY W RADLINIE

W ramach realizowanego programu z zakresu eduakcji regionalnej w grupach dzieci 5- letnich zajęcia poświęcone były ich rodzinnemu miastu - Radlinowi . Cykl zajęć miał na celu zdobycie przez przedszkolaków informacji dotyczących miejscowości, w której mieszkają. Dzieci poznały umiejscowienie ważnych obiektów i instytucji w mieście w trakcie wycieczki. Zapoznano je z usytuowaniem miasta na mapie kraju.Wykonały różnymi technikami herb miasta.Słuchały piosenki dotyczącej ich rodzinnej miejscowości ,, Radlin – miasto moje”. Przedszkolaki z grupy ogniskowej Kaczuszki malowały na zajęciach Radlinioczka i Radlinioka , wykonały też radlińskie kwiatki.