MYSZKI MYSZKUJĄ W URZĘDZIE MIASTA

W minionym tygodniu (28.04.-30.04.) w grupie Myszki zgodnie z Programem Edukacji Regionalnej realizowany był temat: „Karlik i Karolinka w Radlinie”. W ramach przeprowadzanych zajęć dzieci dowiedziały się miedzy innymi: - jak wygląda mapa Radlina i jakie miasta z nim sąsiadują, - jakie ważne instytucje znajdują się w mieście, -jak wygląda herb Radlina , a także kto sprawuje władzę w mieście. Dlatego też nie mogło odbyć się bez wycieczki do Urzędu Miasta. Panie i Panowie urzędnicy z wielką serdecznością przyjęli przedszkolaków i z ochotą oprowadzili najmłodszych po miejscu swojej pracy. Największe wrażenie na przedszkolakach wywarła jednak przeszklona winda, którą Pani Ania (pracownik urzędu) zabrała dzieci, aż na 3 piętro. Po słodkim poczęstunku dzieci wróciły do przedszkola i pełne wrażeń od razu zabrały się do malowania laurek dla Pracowników Urzędu Miasta.