ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE MYSZKI

W dniu 14.04. Myszki wraz z wychowawczynią zaprosiły swoich Rodziców na zajęcie otwarte. Goście tłumnie i ochoczo zjawili się na porannym zajęciu. Dzieci bardzo grzecznie i sumiennie pracowały na zajęciach i z dumą prezentowały swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowania do nauki pisania i czytania oraz edukacji matematycznej, a wszystko przeplatane było tematyką zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Rodzice z zachwytem podziwiali swoje zdolne pociechy, w miłej atmosferze czas szybko upłynął. Zajęcia zakończyły się pracą plastyczną w trakcie, której Myszki wykonywały kurczaczka z styropianowego jajka i piórek. Tak przepięknie wykonaną ozdobę dzieciaki zabrały do swoich domów, aby udekorować nią świąteczne stoły.