JAK RODZICE Z DZIEĆMI Z LENIWEJ ÓSEMKI WYCZAROWYWALI WIELKANICNEGO ZAJĄCZKA CZYLI SPOTKANIE INTEGRACYJNE W KACZUSZKACH

14 kwietnia w Kaczuszkach miało miejsce zajęcie otwarte. Goszczący w przedszkolu rodzice brali udział wspólnie z dziećmi w zabawach muzyczno – ruchowych do piosenek o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Było dużo śmiechu i radości, kiedy mamy musiały zamieni się w kurki szaropiórki rozdające dzieciom kolorowe pisanki. Można było sprawdzić umiejętności swoich pociech dotyczących wiadomości na temat Świąt Wielkanocnych, znajomości pór roku, miesięcy, przeliczania w zakresie 10. Dzieci wspólnie z rodzicami wykazali się inwencją plastyczną podczas wykonywania wielkanocnego zajączka. Z rozłożonych na stoliczkach materiałów plastycznych powstały niepodobne do siebie zajączki. A wystarczyła tylko leniwa ósemka by powstały takie cudne zwierzaki!!!