"Śmieszki" w ZOOLANDII

W przedświąteczny wtorek 15 kwietnia „Śmieszki” wraz z rodzicami bawiły się w „Zoolandii”. Dzieci były zdziwione, że spotkały się razem poza przedszkolem. „Popatrz mama Emilka też tu jest i Martynka przyszła i Mateusz. Ale fajnie” – wołały do rodziców. Kiedy już wszyscy byli w komplecie zaczęło się szaleństwo czyli wspólna zabawa pod czujnym okiem rodziców. Nie obyło się bez małych stłuczeń i zadrapań, ale koledzy już czekali, więc na smuteczki nie było czasu. Dwie godziny minęły jak chwila i trzeba było wracać do domu. Jeszcze tylko mała wielkanocna jajko - niespodzianka na otarcie łez i zdjęcie – na pamiątkę. Było fajnie, jeszcze chcemy tu przyjechać – mówiły „Śmieszki”. „Dlaczego nie” – może zrealizujemy marzenia w przyszłym roku szkolnym.