SŁONECZKA SPOŻYWAJĄ ŚNIADANIE WIELKANOCNE

W środę 16 kwietnia w grupie Słoneczka odbyło się grupowe śniadanie wielkanocne. Zanim dzieci zasiadły do posiłku pani omówiła symbolikę przekąsek i przysmaków wielkanocnych. Po czym dzieci przygotowały stół do wspólnego ucztowania, nałożyły obrus, talerzyki, serwetki, sztućce. Następnie wyciągnęły jedzenie przyniesione z domu (jajeczka, kiełbaski, szynki, serki, pomidorki) i zajadały ze smakiem. Nie zabrakło oczywiście słodkich ciasteczek, czekoladek, lukrowanych babek przygotowanych przez mamusie. Na zakończenie dzieci wykonywały pracę – kolorowały to co powinno znaleźć się na wielkanocnym stole aby utrwalić wiadomości. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu śniadania i życzymy wszystkim Wesołych Świąt.