WIĄTECZNIE, RADOŚNIE, KOLOROWO W NASZYM PRZEDSZKOLU.

We wszystkich grupach wiekowych realizowane były tematy kompleksowe związane ze Świętami Wielkanocnymi . Dzieci nie tylko zdobywały wiadomości na temat zwyczajów i tradycji wielkanocnych . Zadbały też o świąteczny wystrój przedszkola wykonując na zajęciach wiele ciekawych prac plastycznych związanych ze świętami. Rysowały, malowały, wycinały, lepiły a efekty ich plastycznej działalności widać w całym przedszkolu. Na tablicach pojawiły się wykonane różnymi technikami kolorowe kurki, kurczątka, zajączki, baranki, pisanki – czyli to wszystko co kojarzy się ze świętami. Dzięki kreatywności naszych przedszkolaków widać , że już za niedługo mamy Święta Wielkanocne!!!