Wyniki konkursu plastycznego na "Najpiękniejszą kartkę Wielkanocną"

Do 7 kwietnia nauczycielki dostarczały prace plastyczne do naszego przedszkola. Udział w konkursie brały dzieci w wieku od 3 do 6 lat, celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych. Zostały wyłonione prace, które zajęły trzy pierwsze miejsca dla pierwszej grupy dzieci trzy i czteroletnich oraz dla drugiej grupy pięciolatków i sześciolatków, siedem kartek wielkanocnych zostało wyróżnionych. Pod uwagę podczas oceniania brane zostały kryteria takie jak: kreatywność i wyobraźnia, estetyka wykonania oraz samodzielność wykonywania pracy.