„ŚMIESZKI” GOŚĆMI W GRUPIE 6 – LATKÓW „KROPECZKI” W ZSS

28 marca „Śmieszki” zostały zaproszone przez grupę przedszkolną” Kropeczki” z ZSS. Powodem zaproszenia było przygotowane przez starszaki przedstawienie „Brzydkie kaczątko”. Po wspólnym przywitaniu i krótkiej zabawie 3 – latki obejrzały przedstawienie. Wspaniała dekoracja przedstawiająca wiejskie podwórko, efektowne stroje, piękna muzyka super przygotowane role dzieci zrobiły na przedszkolakach duże wrażenie. Po przedstawieniu oglądały stroje małych aktorów, dotykały elementów scenografii, były zachwycone. Potem nastąpiła wspólna zabawa integracyjna. Każdy starszak zaopiekował się maluszkiem, pokazując mu poszczególne kąciki zabaw i bawiąc się z nim. Jeszcze tylko słodka niespodzianka i trzeba było wracać do przedszkola na obiad. Ale z „Kropeczkami” jeszcze się spotkamy przy innej okazji.