SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z RODZICAMI I DZIEĆMI W GRUPIE „ŚMIESZKI”

25 marca o godzinie 16.00 w naszym przedszkolu spotkali się rodzice wspólnie z dziećmi na kolejnym spotkaniu integracyjnym w ramach programu adaptacji dziecka 3 – letniego „Jestem w przedszkolu”. Po wspólnym powitaniu piosenką „Wszyscy są…” oraz „zaczarowaniu” rodziców piosenką „Czary mary” zaczęła się wspólna zabawa. Dzieci pokazywały rodzicom jak ilustrować ruchem poszczególne wierszyki, rymowanki i piosenki. Kiedy wszyscy się zmęczyli rodzice położyli się na dywanie a dzieci w ramach relaksacji wykonywały rodzicom masażyki. Śmiechu było co niemiara. Potem wszyscy bawili się w zabawy stare jak świat: „Stary niedźwiedź”, „”My jesteśmy krasnoludki”, „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Balonik”, „Poszło dziewczę po ziele”. Czas już iść do domu, więc jeszcze tylko trochę słodkości, dla dzieci soczek a dla rodziców kawa. Takie wspólne zabawy będzie się długo wspominać. A ile frajdy dla rodziców, powrócić znowu do wspomnień z dzieciństwa!