WIOSENNE INSPIRACJE ISKIEREK

Budząca się do życia wiosna zainspirowała dzieci z grupy „Iskierek” i nauczycieli- do tworzenia kolorowych i ciekawych prac plastycznych. Przedszkolaki wykorzystując różnorodny materiał plastyczny taki jak np. kamienie, ruchome oczka, płatki kosmetyczne, gąbki, papier o różnej fakturze-stworzyły barwną wiosenną łąkę i jej mieszkańców. Dzięki tego typu działalności plastycznej dzieci nauczyły się, że można zrobić „coś z niczego”, np. z kamienia – owada. Zajęcia były dla wszystkich bardzo ciekawe i atrakcyjne, a wytwory można podziwiać na zdjęciach.