PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Przed Domem Kultury w Radlinie zrobiło się zielono i wiosennie. Bo właśnie 21 marca przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę. Z marzannami w rękach dzieci wyruszyły w pochodzie "wygonić zimę". Głośnym śpiewem i skandowaniem przedszkolaki przywoływały upragnioną wiosnę. W dobrych nastrojach dzieci z grupy "Myszki" z tej okazji zaprezentowały się na scenie w tańicu "Żabek" . Dzieci otrzymały nagrody za najlepszą marzannę - konkurs zorganizowany przez panie z MOK-u. A całej imprezie przygrywała orkiestra kopalni "Marcel" Wszyscy mają nadzieję, iż zabiegi przedszkolaków okażą się skuteczne i już wkrótce zieleń i słońce będą gościły nie tylko w naszych sercach, ale również w przyrodzie. Czego wszystkim życzymy.