DNI OTWARTE PRZEDSZKOLA

Dni otwarte przedszkola to wieloletnia tradycja naszej placówki. W tym roku spotkanie z przyszłymi przedszkolakami odbyło się w dniach 25 i 26 luty. Już pierwszego dnia rano w przedszkolu panowało wielkie poruszenie, Panie przygotowywały zabawy, piosenki, prace plastyczne, dzieci układały zabawki biegając od okna do okna i z niecierpliwością wypatrując naszych gości. I nareszcie… - tak, idą do nas dzieci, wołały podekscytowane przedszkolaki. Z mamą, tatą lub babcią u boku nasi goście odważnie wchodzili do sal. Niektóre dzieci śmiało dołączyły do zabawy z przedszkolakami, inne trzeba było troszkę zachęcić, jeszcze inne wolały sobie poobserwować siedząc z boku. W tych wyjątkowych dniach do dyspozycji naszych gości było niemalże całe przedszkole. Dzieci mogły zwiedzić pomieszczenia przedszkolne takie jak: sale, łazienki, jadalnię. Przyszłe przedszkolaki miały również okazję zapoznać się z Paniami, spędzić czas z rówieśnikami, do woli pobawić się zabawkami, porysować i pomalować, a także uczestniczyć w grach, zabawach i tańcach. Drodzy goście, dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że miło spędziliście u nas czas. Do zobaczenia we wrześniu.